Novinky e-mailem

Záchrana dat, smazaných fotografií, poškozených karet

 

  • Smazali jste omylem data (fotky, videa z dovolené) z  karty?
  • Zformátovali jste omylem paměťovou kartu přímo ve fotoaparátu?
  • Nemůžete se dostat ke svým datům na kartě?

 

Nevíte si rady, jak problémy s paměťovou kartou vyřešit? Poradíme a pomůžeme Vám drahocenná data získat zpět! Stačí jen nás kontaktovat anebo vyplnit formulář. Naši odborníci přes záchranu dat z disku a jiných paměťových médií dokážou vydolovat z poškozené karty maximum.

Pokud se setkáte s výše zmiňovanými problémy, vyvarujte se jakýmkoliv zápisům na Vaši SD kartu. Nepořizujte další fotky ani videa na poškozenou kartu. Fotoaparát ihned vypněte a SD kartu z něj vyndejte. Pokud se rozhodnete i přesto kartu využívat, riskujete, že data na ní budou přepsána a nebude možné je získat zpět. Obnova smazaných fotek, videí a dalších pořízených záznamů by tak mohla mít daleko menší úspěšnost, než pokud byste na kartu už nezapisovali.

Obnova dat z paměťové karty patří mezi jednu z nejčastějších operací, které u nás provádíme. Úspěšnost obnovy dat z karty bývá obvykle velice vysoká - závisí jak na předešlých zápisech na kartu, tak na míře případného poškození karty.

Karta není tak robustní zařízení, jako je pevný disk, proto je i obnova dat z karty rychlejší – záleží však na objemu karty. Fotogold nabízí tři možnosti obnovy dat z karty. Každá možnost se liší dobou dodání obnovených dat a cenou.

 

  1. Expres – záchrana je realizována s nejvyšší prioritou. Garantovaná doba záchrany dat pro režim Expres je 6 hodin od pokynu k záchraně dat. Příplatek činí 100% ke stanovené částce za záchranu dat.
  2. Expres24 – záchrana je realizována s velmi vysokou prioritou. Garantovaná doba záchrany dat pro režim Expres24 je 24 hodin od pokynu k záchraně dat. Příplatek činí 50% ke stanovené částce za záchranu dat.
  3. NORMAL - Že jste si nevybrali z předchozí nabídky? Pak tedy nechte dobu a cenu na nás. V tomto režimu Vám bude účtována cena za úspěšnou záchranu dat dle ceníku a doba realizace je stanovena na 3 pracovní dny pro standardní média. Pokud by se mělo stát, že bude tato doba překročena, budete o tom telefonicky informováni.

V případě, že by nebyla dodržena stanovená doba, snižuje se příplatek za expresní realizaci.

 

Ceník nejčastějších poškození flash pamětí

kapacita flash paměti do 2GB od 4 GB do 8GB od 16 GB
diagnostika zdarma zdarma zdarma
obnova Dat
300 Kč - 2000 Kč 400 Kč - 3000 Kč 500 Kč - 4000 Kč

 

Ceník nejčastějších poškození paměťových karet

kapacita karty do 1 GB od 2 GB do 4GB od 8 GB
diagnostika zdarma zdarma zdarma
obnova Dat
300 Kč - 1500 Kč 400 Kč - 2000 Kč 500 Kč - 3000 Kč

 

Data uložíme na CD nebo DVD včetně potisku a obalu.

uložení na CD včetně obalu a potisku 92,-
uložení na DVD včetně obalu a potisku 107,-
uložení na archivační DVD včetně obalu a potisku 230,-


DomůDomů