Novinky e-mailem

Lexar 32GB CF 1066x Professional

Vysokokapacitní 32 GB a ultra rychlá karta využívající technologii UDMA 7 umožňující přenosová rychlost čtení až 1066x (160MB / s). Ideální pro profesionální zrcadlovky s rychlým sekvenčním snímání v RAW formátu či pro profesionální videokamery náročné na datový tok. Avizované rychlosti přenosu dat dosáhnete pouze v zařízeních podporujících UDMA technologii.

  • Výrobce: Lexar
  • Kód zboží: MKCFLE1066051
  • Dostupnost: Skladem
  • 9 položek na skladě

Výprodej! 2 384 Kč 2 384 Kč vč. DPH


 

Lexar ® Professional 1066x 32 GB

Kartu CompactFlash ®

Vysokorychlostní výkonu využívá technologii UDMA 7 dodat přenosová rychlost čtení až 1066x (160MB / s) *
Zachycuje vysoce kvalitní obraz a prodloužené délky ohromující rozlišení 1080p Full HD, 3D a 4K videa s DSLR fotoaparátem, videokamerou HD nebo 3D kamera
Podporuje Záruční specifikaci Video Performance pro profesionální kvality videa (VPG-65)
Vysokorychlostní přenos souborů z karty do počítače, aby výrazně urychlila pracovní tok **
* Až 160MB / s čtení přenos, psát rychlosti nižší. Rychlosti na základě interního testování. Skutečný výkon se může lišit.
** V kombinaci s UDMA 7-umožnil čtenáři, prodává se samostatně.

Pořizovat vysoce kvalitní snímky a HD video s rychlostí profesionální úrovni a kapacity

Karta Lexar Professional 1066x ® CompactFlash ® vám umožní rychle zachytit a přenést vysoce kvalitní fotografie a 1080p full-HD, 3D a 4K videa, s přenosovou rychlostí čtení až 1066x (160MB / s). * A budete moc přes post-produkci s převodem vysokorychlostní karty k počítači souboru. ** Toto dramaticky zrychluje pracovní postup od začátku až do konce, takže si můžete ušetřit čas a vrátit se k podnikání fotografování.

Zlepšit snímání, přenos a workflow

Výkon vysokorychlostní můžete důvěřovat. Ať už jste profesionální fotograf, kameraman, nebo nadšenec, karta nabízí výkon, kterému můžete důvěřovat. Využívá UDMA 7. technologii poskytovat přenosovou rychlost čtení až do 1066x (160MB / s). *

Zachyťte profesionální úrovni video s VPG-65 podporu. Karta podporuje Video Performance Guarantee (VPG-65) specifikace. To znamená, že karta je testována a garantována pro profesionální toků pro digitalizaci videa s minimální garantovanou rychlostí zápisu o 65 MB / s pro kompatibilních hostitelských zařízení a záznamových médií. To umožňuje profesionální kvality nahrávání videa ve vysoké snímkové bez vynechaných snímků.

Ušetřete čas s výrazně zrychlený postup. Vysokorychlostní výkon karty dramaticky zrychluje vaši práci od začátku až do konce, takže si můžete ušetřit čas a vrátit se k podnikání fotografování.

 

Stránky výrobce:

http://www.lexar.com/

 

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.