Velkoplošný digitální fototisk - ILFORD Studio

EPSON STYLUS PRO 9880 (44"/111cm)

Fotografie a reprodukce uměleckých děl

ILFORD Studio nabízí zhotovení barevných i černobílých fotografií klasických formátů do velikosti 60×100cm, panoramatické fotografie.
Celé pracoviště od monitoru až po tisk je kalibrované. To zaručí, že tak, jak uvidíte a odsouhlasíte fotografii na monitoru, tak bude vypadat i na papíře.

Jedním z rozhodujících důvodů, proč právě tiskárna Epson Stylus PRO tvoří výstupní zařízení systému STUDIO Professional, je její vynikající a nedostižná stabilita parametrů v čase. A to jak krátkodobá, tak především dlouhodobá. A dalším důvodem je vynikající dlouhodobá stabilita pigmentových inkoustů UltraChrome K3 Vivid Magenta. Jinými slovy, určitá fotografie reprodukovaná ve STUDIU Professional před rokem bude reprodukována zcela shodně dnes.

Vítejte ve světě profesionální velkoformátové fotografie. Věříte profesionálním inkoustovým tiskárnám, ale jste mnohdy zklamáni z jejich barevného podání a kvality černobílých obrazů? Nedaří se Vám sladit pracoviště tak, abyste obdrželi výtisk věrný předloze na monitoru? Nejste spokojeni s materiálovou základnou a službami Vašeho dodavatele? Pak jste na správném místě, zde Vám pomůžeme. Naše společnost v kooperaci s firmou Ilford a univerzitou ČVUT FEL v Praze vyvíjí, prodává a zajišťuje plnou technickou podporu systému STUDIO Professional. Jedná se o unikátní digitální zvětšovací systém, který nabízí jednoduchou výrobu velkoformátových fotografií, nátisků, plakátů a schémat v nejvyšší profesionální kvalitě. Obrazy jsou tištěny na role, listy nebo přímo na speciální kašírované desky, to vše v různých površích. Systém STUDIO Professional je velice snadno obsluhovatelný. Přitom barevná věrnost a produktivita, kterou Vám nabízí, je na špičkové úrovni. Obecně slabá místa velkoformátových fotografických systémů jsou dvě: reprodukce černobílých obrazů a kresba ve stínech. Přesvědčte se na vlastní oči v našich předváděcích centrech v Praze a Hradci Králové o tom, že na reprodukci čb obrazů a stinných partií si systém STUDIO Professional přímo libuje. Systém STUDIO Professional, který plně spravujeme a pravidelně přinášíme jeho aktualizace, má v Evropě pevnou pozici, což dokazují více než dvě stovky instalací v sedmi zemích. Jste fotograf, designér či technik? Vyzkoušejte STUDIO Professional a zjistíte, že bohatá materiálová základna pokrývá i Vaše potřeby.

cena na materiál ILFORD Pearl 280g

40 x 50 cm 240,- kč
40 x 60 cm 288,- kč
60 x 80 cm 576,- kč

uvedeny jsou ceny za nejběžnejší rozměry a na kvalitní materiál určený pro fotografie, menší je lepší zhotovit na našem minilabu Noritsu

jiné rozměry se počítají z ceny za metr 1200,- kč/m2

například 50x70 cm je tedy 0,5 x 0,7 x 1200 = 450 kč

dále je velká nabídka materiálů pro tisk, záleží na Vašich požadavcích

nabízíme laminaci fotografií, paspartování a rámování