Logitech QuickCam Sphere AF

Logitech Webová kamera QuickCam Sphere AF, objektiv Carl Zeiss,automatické ostření

2 499,00 Kč
S DPH

 

Kamenná prodejna v Trutnově

 

Naším cílem není prodej výrobku za každou cenu, ale spokojený zákazník.

web kamera Logitech Sphere AF, Carl Zeiss objektiv
Pohybujte se volně. Kamera Logitech® QuickCam® Sphere™ AF pomocí objektivu řízeného motorem a funkce sledování obličeje sleduje každý váš pohyb. Zachycujte snímky s rozlišením až 8 MP (interpolované) a video o kvalitě HD s ohromující čistotou z optiky Carl Zeiss®. Automatický systém objektivu zajišťuje ostrý obraz i v detailech a technologie RightLight™ 2 snímá skvělý obraz i při špatném osvětlení. Technologie RightSound™ umožňuje křišťálově čistý zvuk při konverzaci. Audiovizuální volání můžete pomocí softwaru Logitech Video Effects zpestřit filtry, avatary a grafickými doplňky. Webová kamera může být uložena ve svém stojánku, nebo může být připevněna na stojanu vysokém 22 cm, aby byla blíže úrovni vašich očí.

Hlavní vlastnosti produktu:

Vysoce výkonná webová kamera s objektivem ovládaným motorem, který zajišťuje sledování vašeho obličeje
Sledování pomocí motoru automaticky zachycuje každý váš pohyb a zajistí, že budete stále na obrazovce.
Optika Carl Zeiss® s funkcí autofocus pro zcela ostrý obraz i v detailních záběrech
Realistický obraz díky kvalitě HD a rozlišení snímků 8 megapixelů (interpolované)
Technologie RightLight™ 2 poskytuje nejlepší možné snímky i při slabém nebo zadním osvětlení
Kvalitní mikrofon a technologie RightSound™ pro čistý zvuk bez ozvěn
Zábavné konverzace s funkcí Logitech Video Effects
Systém Windows Vista™, Windows® XP
Dvouletá záruka
Plná podpora produktu

Firmu Logitech není třeba představovat, je předním výrobcem kvalitních počítačových periferií. Logitech QuickCam Spere je netradiční webkamerka pro systémy Windows XP/Vista s USB rozhraním.

To, co jí činí netradiční, je její provedení. Skládá se ze dvou černých částí - základny s integrovaným mikrofonem a vlastní kulaté webkamerky. Ta buď spočívá přímo v základně, nebo ji lze připevnit na 23cm dlouhý stojánek, díky kterému se dostane na úroveň očí a může pak poskytovat lepší obraz při postavení na stole. Přímo v základně se zase dá umístit např. na monitor.

Tím jsme se ale ještě pořád nedostali k oné zvláštnosti. Webkamerka má totiž mechanické motůrky a je schopna omezeného pohybu - otáčení a naklánění v rozsahu 128° horizontálně a 54° vertikálně. To stačí pro sledování téměř celého prostoru před kamerkou. Dodávaný software pak umožňuje zajímavou funkci - automatické sledování subjektu. Díky analýze obrazu se snaží neustále v záběru udržovat tvář člověka a navíc díky automatickému ostření budou všechny videa i perfektně ostré.

Vlastní CCD snímač má rozlišení 1600x1200 bodů. Kamerku lze samozřejmě používat v komunikačních programech, zaznamenávat videa i samostatné obrázky. Pro videa je dostupné maximální rozlišení při až 30ti snímcích za sekundu. Statické obrázky pak mohou mít rozlišení do 8megapixelů (interpolovaně).

USB kabel je dostatečně dlouhý (1.8m) a umožňuje snadnou instalaci. Dodává se spolu s kvalitním softwarem Logitech QuickCam.

Logitech
1 ks

Konkrétní reference

Recenze

V současnosti žádné uživatelské recenze.

Write your review

Logitech QuickCam Sphere AF

Logitech Webová kamera QuickCam Sphere AF, objektiv Carl Zeiss,automatické ostření

Write your review